kafinfo КАФЕДРА ІНФОРМАТИКИ
Warning: Creating default object from empty value in /home/virtwww/w_kafinfo_d22cf744/http/plugins/system/sourcerer/helper.php on line 140

 

Konkurs_studencheskih_robit_2011 6 грудня 2011 року на кафедрі інформатики Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди був проведений підсумковий тур V конкурсу студентських авторських програмних розробок.

Тема конкурсу - "Автоматизоване тестування навчальних досягнень". Завданням конкурсу було розробити тестову оболонку для контролю навчальних досягнень.

Запропонована тема зацікавила студентів, вони ґрунтовно вивчили питання та відповідально підішли до виконання завдання конкурсу.

Серед учасників були студенти 2-4 курсів фізико-математичного факультету та природничого факультету.

Усі виконані роботи можна поділити на дві категорії у залежності від мови програмування, можливостями якої скористались учасники конкурсу. Більшість робіт було виконано на мові програмування Delphi, дві роботи - Шипілова Артема (група 4ІМ) та Мудрак Анастасії (група 3ІА), були розроблені за допомогою мов програмування PHP та JavaScript, а також можливостей мови розмітки гіпертексту HTML.

Місця розподілилися таким чином:

 

Місце
Група ПІБ конкурсантів
1 4ІМ Шипілов Артем
2

3ІА

3ІА

Рябуха Ольга

Мудрак Анастасія

3

3ІА

33ХІ

3ІМ

2ІА

2ІА

Сальніков Сергій

Грановська Тетяна, Речкіна Ольга

Стеганцев Антон

Цибулька Валентина

Чеканов Олексій, Кутовий В'ячеслав

 

Захист робіт конкурсу проходив публічно: були присутні викладачі кафедри інформатики, студенти фізико-математичного та природничого факультетів.

Кафедра інформатики висловлює подяку всім учасникам конкурсу та запрошує їх і тих студентів, хто в цей раз залишився на лавах уболівальників, у наступному році прийняти участь у змаганнях і виступити з не менш цікавими розробками.

 

 

Комментарии  

 
#1 JOKER 12.12.2011 22:05
Спасибо всем участникам и преподавателям, было очень интересно
Цитировать
 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить