kafinfo КАФЕДРА ІНФОРМАТИКИ

Foto_seminar

23 квітня на кафедрі інформатики відбувся семінар вчителів інформатики загальноосвітніх навчальних закладів I-III ступенів Московського району м. Харкова, темою якого була «Реалізація міжпредметних зв'язків при вивченні інформатики в загальноосвітній школі». Всі учасники семінару мали можливість ознайомитись з використанням комп'ютерної підтримки у вивченні різноманітних шкільних предметів.

На семінарі з доповідями виступили викладачі кафедри інформатики Харківського національного педагогічного університету імен Г.С. Сковороди:

  • Пікалова Валентина Валеріївна - «Використання ІКТ на уроках математики».
  • Житєньова Наталя Василівна - «Використання комп'ютерної підтримки у викладанні предметів природничо-математичного циклу».
  • Гуріна Тетяна Михайлівна - «Вивчення англійської мови у комп'ютерних середовищах».

Всі матеріали семінару доступні на нашому сайті в меню "Вчителям".

Комментарии  

 
#2 Пікалова Валентина Валеріївна 27.04.2010 10:51
Дякуємо за цікавий та корисний коментар. Ця інформація допомогла розширити нам список корисних у професійній математичній діяльності пакетів. Для всіх хто зацікавився - адреса офіційного сайту : www.originlab.com/
Цитировать
 
 
#1 Konstantin 26.04.2010 13:02
Привіт! Існує дуже добрий математичний пакет для обробки даних ORIGIN (v.7.5). Особливо корисний у фізиці, але не тільки. Він відрізняється від інших тим, що має експорт графічних 2D- та 3D-зображень у векторному форматі (PostScript) для подальшого редагування їх у графічних пакетах програм (CorelDraw та ін.). Як відомо, векторний формат - це найякісний графічний стандарт для публікацій в періодичних виданнях, поряд з растровим форматом, який є стандартом для фотозображень (jpg, bmp та ін.).
Цитировать
 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить