kafinfo КАФЕДРА ІНФОРМАТИКИ

ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з інформатики

серед студентів вищих навчальних закладів

11-13 травня 2011 року

 

До участі в олімпіаді запрошуємо від Вашого вищого навчального закладу одного студента - переможця І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади. Підставою для участі у II етапі Олімпіади є анкета учасника, заповнена оргкомітетом І туру Олімпіади  вищого навчального закладу,  де він проводився (форма анкети додається).

Анкету учасника II-етапу необхідно вислати до 1 березня 2011 р. електронною поштою (на адресу Данный адрес e-mail защищен от спам-ботов, Вам необходимо включить Javascript для его просмотра. ) та поштою (на  адресу  61168, м.Харків, вул.Блюхера,2, Оргкомітет Всеукраїнської студентської Олімпіади з інформатики). До участі в Олімпіаді  допускатимуться тільки ті учасники, анкети яких будуть вчасно отримані оргкомітетом.

Олімпіадні змагання будуть проведені за номінаціями:

1.Комп'ютерні та інженерні науки.

2. Економічні та гуманітарні науки.

Студент може взяти участь у змаганнях виключно з однієї номінації, що зазначається в анкеті.

Олімпіаду планується провести у два тури:

1 тур (12.05.2011): Виконання конкурсних завдань:

- для номінації «Комп'ютерні та інженерні науки»  - на розробку програм у середовищі мови програмування (мова  вказується в анкеті учасника);

- для номінації «Економічні та гуманітарні науки» - на розробку додатків у середовищі Microsoft Office 2003 (з використанням макросів або VBA).

2 тур (13.05.2011): Конкурс авторських програмних розробок.

Передбачає обов'язкову демонстрацію та захист  учасником авторської програмної розробки довільної тематики та призначення. Учасник має представити журі Олімпіади розроблений ним програмний засіб і супровідні матеріали: загальну характеристику програми та її призначення, інструкцію користувачеві, рекомендацію кафедри, де визначається самостійність та оригінальність поданої до конкурсу роботи. Для демонстрації програмних розробок учаснику буде надано комп'ютер Celeron 2,66 GHz, RAM 512Мb,  Microsoft Windows XP Home Edition SP2.

Переможці Олімпіади визначаються окремо з кожної номінації за сумарним результатом двох турів.

Реєстрація учасників Олімпіади здійснюватиметься 11 травня з 8.00 до 18.00 на фізико-математичному факультеті ХНПУ імені Г.С.Сковороди за адресою: вул. Блюхера, 2 (проїзд від станції метро "Студентська" тролейбусами №34, 42 до зупинки "Фармацевтичний університет"). При собі обов'язково слід мати паспорт, студентський квиток, оформлене посвідчення про відрядження та копію анкети учасника II-го етапу олімпіади.

Учасники Олімпіади повинні самостійно потурбуватися про квитки  на зворотній проїзд.

Для оперативного одержання відповідей на запитання рекомендуємо звертатися на адресу електронної пошти Данный адрес e-mail защищен от спам-ботов, Вам необходимо включить Javascript для его просмотра. .

З матеріалами для підготовки до олімпіади та списком зареєстрованих учасників можна ознайомитися на сайті кафедри інформатики http://kafinfo.org.ua.

Контактні телефони:

(0572) 68-38-20 - зав. кафедри інформатики Білоусова Людмила Іванівна;

050-139-31-67 – доцент кафедри інформатики Пономарьова Наталія Олександрівна.

 

Матеріали для завантаження: