kafinfo КАФЕДРА ІНФОРМАТИКИ

 

Знавці клавіатури

 

Конкурс знавців клавіатури розпочинав конкурсну програму тижня інформатики. Змагалися у знанні клавіатури дві команди студентів молодших курсів - першого та другого спеціальності «Інформатика-англійська мова».

Конкурс розпочався з перевірки швидкості друкування тексту. Виявилося, що студенти першого та другого курсів вміють досить швидко набирати текст на комп'ютері - середня швидкість сягає понад 200 символів за хвилину. Всі дії на комп'ютерах транслювалися через проектори на великі екрани, і це перетворило присутніх в аудиторії студентів, аспірантів, викладачів на учасників змагань.

Далі гравці мали оформити оголошення за зразком, потім розгадати «угорський» кросворд. Цілком несподіваним для команд виявилося наступне завдання. Кожна команда одержала клавіатуру зі знятими клавішами і кульок з набором клавіш. Слід було по пам'яті кожну клавішу поставити на своє місце. І з цим завданням обидві команди впоралися на відмінно!

Далі був конкурс з ASCII Artу. За допомогою найпростіших символів клавіатури - коми, крапки, знаку долара та знаку підкреслення команди на очах всіх глядачів створювали рисунок-метелик. Такий ASCII-метелик вийшов дивовижно схожим на звичайний.

І, нарешті, останнє завдання - перевірка володіння методами прискореної роботи з комп'ютером. Учасники відмінно відповіли на запитання, що стосувалися так званих клавіш швидкого доступу.

Виконання конкурсних завдань перемежалося із цікавими доповідями. Учасники конкурсу дізналися, що окрім звичних клавіатур використовуються їх інші різновиди - гнучкі, золоті, скляні, пухнасті та шоколадні, клавіатури з підігрівом та комбіновані клавіатури-миші. Ще одна доповідь познайомила студентів з мистецтвом ASCII Artу.

Всі завдання конкурсу вимагали злагоджених дій всієї команди і вмінь розподіляти ролі. І хоча більший досвід роботи з комп'ютером дозволив другокурсникам одержати перемогу у конкурсі знавців клавіатури, переможених у цьому конкурсі не було, адже всі отримали нових знань, багато задоволення та нових емоцій.

 

Для перегляду відео , будь-ласка, введіть на головній сторінці ім'я користувача та пароль або зареєструйтесь

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить