kafinfo КАФЕДРА ІНФОРМАТИКИ

Для студентів фізико-математичного факультет було проведено оригінальний майстер-клас з медіаосвіти «Не потони в інформаційному дощі». Координатор – сертифікована тренерка з медіаосвіти, випускниця спеціальності "Інформатика", учитель інформатики Харківської гімназії №116 Соловйова Ольга Костянтинівна.

 

У вівторок було проведено найінтелектуальніші змагання тижня - брейн-ринги для студентів «Книга – джерело освіти» та учнів загальноосвітніх шкіл «Книги – діти розуму». Ця гра проводиться за ретельної підготовки авторським колективом викладачів кафедри інформатики (проф.Білоусова Л.І, проф. Олефіренко Н.В., викл. Остапенко Л.П.) - жодного року відповіді на питання не були очевидними.

 

Тиждень «Інтеграції наук» на фіз.-маті за традицією розпочався відкритим засіданням англомовного дискусійного клубу “Наука навкруги нас” (“Science around us”), який постійно працюєна кафедрі інформатики.

Темою засідання була обрана проблема «?Наука та/абоМагія?», що віддзеркалює несподіване і прекрасне поєднання двох стихій. З перших хвилин учасники засідання (студенти 2, 4 та 5 курсу спеціальності інформатики, а також гості клубу) поринули у світ наукової магії (або магічної науки?), схожий на книжковий світ Гаррі Поттера.

 

З 25 по 29 березня 2019 року колектив фізико-математичного факультету згуртувався у вирії подій науково-предметного тижня «Інтеграція наук у цифровому просторі» - традиційного щорічного комплексу заходів, що проводяться з метою активізації інтересу студентів університету до набуття знань з найважливіших наук цифрової ери – інформатики, математики та фізики.

Кафедра інформатики запрошує всіх бажаючих на Науково-предметний тиждень «Інтеграція наук

у цифровому просторі», який розпочнеться 25 березня 2019 року

програму тижня можна завантажити тут