kafinfo КАФЕДРА ІНФОРМАТИКИ

Тиждень інформатики 2014

 

Програма тижня інформатики (pdf-file)

Щовесни ось вже в четвертий рік поспіль на кафедрі інформатики в рамках предметного тижня серед студентів фізико–математичного факультету проводиться інтелектуальний турнір із «Брейн-рингу». На цей захід студенти старших курсів із нетерпінням чекали цілий рік, адже вже кілька років родзинкою турніру є розроблена та впроваджена в процес система, яка фіксує фальстарти й «вдалі» натискання кнопки командами-учасницями, відраховує і показує час, що залишився на пошук правильної відповіді.

25 березня 2014 року у рамках Тижня інформатики відбулася студентська наукова конференція «У світі алгоритмів», присвячена 75-річчю фізико-математичного факультету ХНПУ імені Г.С. Сковороди. Конференція мала певні особливості. По-перше, її організаторами й доповідачами виступили студенти першого курсу спеціальності «інформатика», яких захопила ідея провести таку конференцію. Друга особливість конференції полягала в тому, що до студентів приєдналися і учні славнозвісного фізико-математичного ліцею №27. Ще одну особливість вбачаємо в тому, що учасниками конференції були також студенти різних, у тому числі й старших курсів, які взяли на себе роль уважних слухачів і доброзичливих критиків.

Окремі заходи цьогорічного тижня інформатики були організовані спеціально для школярів. Одним з таких був майстер-клас з анімації. Анімація – це чарівний інструмент творчості, він приваблює дітей різного віку, тих, хто полюбляє мультфільми, хто мріє про те, щоб намальовані або зліплені з пластиліну герої стали живими та розповіли цікаву історію про себе.

На наш майстер-клас завітали дошколята і школярі віком від 3 до 12 років. Заняття підготувала студентка Соловйова Ольга (5І) і провела його разом зі студентками 4 курсу Інєватовою Анною та Оніщенко Анною.

26 березня 2014 року в рамках Тижня інформатики відбувся конкурс авторських комп’ютерних ігор. Такий захід кафедра інформатики проводить вперше і, сподіваємось, не в останнє. Адже він зібрав студентів з усіх курсів і спеціальностей фізико-математичного факультету.

Засідання англомовного дискусійного клубу “Science around us” („Наука навкруги нас”) є доброю традицією «Тижня інформатики». Ця подія очікується як відданими шанувальників клубу так і новими ентузіастами, що цікавляться наукою та англійською мовою.

Темою зустрічі від 26.03.2014 стала «Магія звуків» . Це вже друге засідання клубу, яке присвячене такому звичному, але в той самий час дивовижному явищу – звуку.

Тиждень інформатики 2014 мав дуже насичену і захоплюючу програму. Протягом тижня було проведено цілу низку різноманітних «конкурсів». Викладачі і студенти проробили немалу роботу і доклали максимум зусиль для того, щоб майже кожен студент міг себе проявити. Напередодні завершення такого свята був проведений новий для всіх конкурс під назвою «Інтернет-кав’ярня», де студенти мали змогу повідомити усім присутнім про можливості мережі Інтернет, а саме Інтернет-сервіси.

«Тиждень інформатики» за свою історію проведення на кафедрі іфнорматики має вже певні традиції. Кожного року студенти презентують свої творчі відео роботи. Цей рік не став виключенням. Заключним заходом «Тижня інформатики» став фестиваль анімаційних фільмів «Animation Fest» як світо творчості студентів та викладачів під гаслом «Школа – це життя!».

Кафедра інформатики у рамках предметного тижня оголошує конкурс дудлів для сайту.

Тема конкурсу у цьому році – "Планета інформатики".
Усі бажаючі можуть взяти участь у нашому конкурсі. Для цього необхідно завантажити малюнок-заготовку, а потім створити свій власний дудл на основі заготовки. Малюнок-заготовку можна роздрукувати і розмалювати олівцями, фарбами тощо, або створити дудл у графічному редакторі.

Надсилайте свої роботи на адресу Данный адрес e-mail защищен от спам-ботов, Вам необходимо включить Javascript для его просмотра. та голосуйте за найкращі на сторінці конкурсу.

Найкращий дудл буде прикрашати наш сайт у свята !
Творчих успіхів Вам!

 

Малюнок-заготовка