kafinfo КАФЕДРА ІНФОРМАТИКИ

З 4 по 8 квітня 2016 року на кафедрі інформатики Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди буде проходити щорічний ТИЖДЕНЬ ІНФОРМАТИКИ. Запрошуємо всіх шанувальників новітніх інформаційних технологій до участі у запланованих заходах.

Програма тижня інформатики (-pdf)

Першою подією тижня інформатики-2016 було відкрите засідання англомовного дискусійного клубу Наука навкруги нас” (“Science around us”), який постійно працює на кафедрі інформатики протягом п’яти років. Темою засідання досить влучно було обрано пригоди та загадки від славетного англійця - детектива Шерлока Холмса та його друзів. І це не випадково, адже 2016 рік оголошено роком англійської мови, а дедуктивний метод і досі стає у нагоді при розв’язанні всіляких загадок, включаючи інформатичні.

Яскравою подією другого дня ювілейного тижня інформатики – 2016 став криптографічний турнір. Цей захоплюючий захід було підготовлено студентами групи 4ІА та 4ІМ, які під керівництвом Л.Е. Гризун та Д.В. Столбова опановують засоби, інструменти та навички шифрування у межах навчального курсу «Захист інформації».

Для кожного туру турніру будо сформовано по чотири змішані та мобільні команди, активними учасниками яких стали студенти другого, третього та четвертого курсів усіх

спеціальностей фізмату.

Традиційно на екваторі тижня інформатики вже в сьомий раз було проведено інформатичний брейн-ринг. Незалежне висококваліфіковане журі з викладачів кафедри а також автоматизована комп’ютерна система фіксації відповідей учасників гарантувала чесне та об’єктивне оцінювання. Питання, традиційно, були різноплановими за змістом й охоплювали історичний аспект розвитку інформатики та цифрових технологій, цікаві факти зі світу Інтернет речей, новинки hi-tech, «інформатичні» стоп-кадри кіно. Вперше в турнірі прозвучало питання: «Що в чорному ящику?».