kafinfo КАФЕДРА ІНФОРМАТИКИ

 

Інформатичний брейн-ринг

 

22 березня 2011 року в рамках проведення тижня інформатики відбувся перший відкритий турнір з брейн-рингу серед студентів нашого університету. У змаганні взяли участь п'ять команд, а саме: команди студентів-інформатиків 3, 4 та 5-го курсів, збірна команда студентів-фізиків і збірна команда студентів природничого факультету.

Під час гри команди правильно відповіли на більшість запитань, що стосувалися історичних відомостей становлення й розвитку комп'ютерної техніки, перевіряли ступінь володіння специфічною термінологією сучасного інформаційного середовища, виявляли знання цікавих фактів про інформацію і глобальну мережу. Всі питання озвучувалися ведучим і супроводжувалися слайд-шоу, де були представлені формулювання питань. Бригада арбітрів складалася з шести осіб: п'ять з них (представники кафедри і студенства) були закріплені за командами, а шостий суддя (викладач Лопай С.А.) був "головним на лінії".

Незважаючи на те, що даний захід проводився в стінах нашого університету вперше, загалом він пройшов цікаво, весело й завзято. Варто зазначити, що спланувавши цей захід, ми навіть і не уявляли собі, скільки ґрунтовної пошукової роботи вимагатиме його підготовка. Але ж до честі викладачів, ця робота була виконана ще й з понад подвійним коефіцієнтом: більше половини завдань залишилося у резерві, не вистачило часу на їх озвучування. Відсутність попереднього досвіду не дала змоги точніше зорієнтуватися у потрібному обсязі завдань.

Сподіваємося, що наступного разу заявку на участь у брейн-рингу дадуть ще більше команд. Запрошуємо до нас усіх, хто прагне підвищувати свій освітній рівень в сфері інформаційних технологій, бажає розвивати логічне мислення, цікавиться методами розв'язання нестандартних задач на ерудицію і має ідеї та пропозиції щодо організації наступного турніру.

 

Для перегляду відео , будь-ласка,  введіть на головній сторінці ім'я користувача та пароль або зареєструйтесь

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить