kafinfo КАФЕДРА ІНФОРМАТИКИ
Warning: Creating default object from empty value in /home/virtwww/w_kafinfo_d22cf744/http/plugins/system/sourcerer/helper.php on line 140

 

Відкрите засідання англомовного дискусійного клубу

 

Однією з яскравих подій тижня інформатики було відкрите засідання англомовного дискусійного клубу "Наука навкруги нас" ("Science around us"). Зауважимо, що кожне засідання клубу, який почав працювати на кафедрі інформатики у листопаді 2010 року, зазвичай присвячується певній темі. Обираючи тему для обговорення на відкритому засіданні клубу у межах тижня інформатики, ми запропонували учасникам поглянути на комп'ютер та інформаційні технології трохи ширше. Отже, героями нашого засідання стали видатні винаходи та винахідники.

Під час проведення нашого заходу, активними учасниками якого стали студенти груп 2ІА, 4ІА, 4ІМ, 4МІ та 1ІА, було запропоновано кілька інтерактивних видів діяльності. Цікавим виявилося прослуховування і подальше обговорення англомовної радіопрограми, присвяченої жінкам-винахідницям та їх відомим винаходам. Сумісно дійшовши висновку, що винахідники - це люди із творчим мисленням, які вміють помітити очевидне вирішення складної проблеми, учасники засідання провели командне змагання "Чи вмієш ти творчо мислити?" із представленням результатів своїх "винаходів". Справжній інтерес і завзятість викликало також розгадування інтерактивного кросворду з інформаційних технологій. Кожна команда по черзі надавала тлумачення слів кросворду команді-суперниці. В результаті - було сумісно знайдено ключове зашифроване слово.

Слід відмітити, що відкрите засідання клубу було підготовлено не тільки викладачами кафедри (Л.Е. Гризун та Д.В. Столбовим), а й студентами. Незважаючи на те, що наш клуб дуже молодий, в ньому вже з'явилися активісти, які плідно попрацювали і на етапі підготовки, і при проведенні відкритого засідання у межах тижня інформатики. Це студенти групи 4ІА Ножка Сергій, Клейменова Катерина та Литарь Юрій, а також студенти групи 2ІА Мудрак Анастасія, Кондратченко Катерина, Шерстюк Вікторія та Сальніков Сергій.

На завершення усі учасники відкритого засідання англомовного дискусійного клубу із задоволенням виконали відому пісню "Show must go on", сподіваючись на нові зустрічі.

 

Для перегляду відео , будь-ласка, введіть на головній сторінці ім'я користувача та пароль або зареєструйтесь

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить