kafinfo КАФЕДРА ІНФОРМАТИКИ

 

Конкурс відеороликів "Один день з життя групи"

 

Прикрасою тижня інформатики став конкурс відеороликів на тему "Один день з життя групи", що відбувся у п'ятницю 25 березня 2011 року.

Свою зацікавленість у створенні фільму про групу виявили студенти від першого до п'ятого курсу фізико-математичного та природничого факультетів. На конкурс свої роботи представили 13 груп: 1іа, 2іа, 2ім, 2мі, 3ім, 3іа, 4фі, 4ім, 4мі, 5мі, 5іа, 23хі, 43хі.

Уже напередодні показу відеороликів стало відомо, що очікується аншлаг не тільки учасників, а й глядачів-уболівальників. Особливо приємно, що студенти молодших курсів, створюючи свої чудові сюжети, постійно консультувалися з технічних питань із викладачами кафедри, а також переважно самостійно оволодівали можливостями сучасних відео редакторів.

Набуті вміння роботи з відео були продемонстровані учасниками конкурсу в представлених відеороликах. Кожний оригінальний сюжет у фільмі супроводжувався бурхливими оплесками глядачів, а таких сюжетів було чимало, і вітання на адресу «відеорежисерів» та «операторів» не вщухали.

Компетентне журі з викладачів та аспірантів кафедри інформатики не покладалося на емоції і оцінювало відеоролики принципово, за серйозними критеріями: повнота відображення студентської групи, різноманіття ситуацій, доцільність використання спецефектів, якість музичного супроводу, цілісність сюжету (наявність сюжетної лінії).

Усі відеоролики за рішенням членів журі були розподілені на дві категорії: ролики, що будувались на основі фотоматеріалів, та ролики, в основі яких лежало відео, відзняте студентами.

Сюжет усіх конкурсних робіт був різним, у кожній були вибрані свої способи подання особливостей життя, мікроклімату, взаємовідносин студентів у групі. Усі відеоролики буди неповторні й цікаві. Кожний глядач у залі нібито занурювався у сюжет фільму й мимоволі ставав учасником дійства.

Конкурс дав студентам можливість самовиразитися, розкрити нові таланти, показати себе в групі та групу в собі. Сподіваємося, що наступного разу учасниками конкурсу стануть і ті групи, де інформатика не є профілюючим предметом.

 

Для перегляду відео , будь-ласка, введіть на головній сторінці ім'я користувача та пароль або зареєструйтесь

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить