kafinfo КАФЕДРА ІНФОРМАТИКИ

 

Святковий концерт

 

Цього року кафедра інформатики святкує 25 річчя її заснування, що стало лейтмотивом традиційного тижня інформатики.

В останній день тижня з великим розмахом було проведено урочистий концерт із запрошенням великої кількості гостей. Для того, щоб зробити це свято незабутнім, потрібно було дуже ретельно підійти до його підготовки та проведення і заздалегідь продумати всі деталі. Приміщення було відповідним чином прикрашено - все для того, щоб створити святкову атмосферу. Ну і звичайно ж, потрібно було дуже серйозно поставитися до підготовки сценарію та вибору номерів. На пропозицію взяти участь у святі відгукнулися всі курси нашого факультету і не лише. Оскільки викладачів кафедри знають не лише на фізико-математичному факультеті, на пропозицію взяти участь у проведенні свята погодилися й інші факультети, зокрема початкового навчання, природничого, психології і соціології та інші.

Атмосферу заходу одразу задала презентація, яку підготували викладачі кафедри і яка справила неперевершене враження на всіх присутніх. Історія кафедри, її становлення, досягнення, життя - все це захопило з самого першого кадру і навіть з першого звуку мелодії, якою розпочиналася презентація. Багато кадрів зірвали бурю оплесків аудиторії.

Студенти, аспіранти дарували кафедрі свої пісні й танці. Всі учасники свята намагалися зробити його по-справжньому теплим і незабутнім. Аспірантка кафедри Людмила Канівець навіть написала спеціально до ювілею кафедри "Інформатичний рок-н-рол" і, здається, не гірше за професійних майстрів естради виконала свою пісню.

Багато гарних і щирих слів прозвучало як на адресу кафедри, так і її завідувача. І це не дивно, тому що кафедра інформатики є зразком згуртованого, дружного та відповідального колективу. Непередавана атмосфера пошуку, співробітництва, захищеності і свободи панує на кафедрі. І якщо треба виконати якусь роботу, беруться за неї всі разом, із запалом і наполегливістю. Мабуть, тому і вдається кафедрі досягати відчутних результатів.

Вітаємо тебе, наша кафедра інформатики, щасти тобі! Бажаємо вам, шановні викладачі, так тримати й надалі! Хай все вам вдається, і хай ваша завзятість і віра в досяжність мрій передається поколінням ваших студентів!

 

Для перегляду відео , будь-ласка, введіть на головній сторінці ім'я користувача та пароль або зареєструйтесь

 

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить