kafinfo КАФЕДРА ІНФОРМАТИКИ

 

Веселі перерви

 

До проведення веселих перерв на фізико-математичному факультеті студенти ставляться відповідально. Саме тому і не дивно, що така велика кількість бажаючих прийняти активну участь у їх проведенні.

Цього року веселі перерви були як ніколи цікавими та насиченими. Сценарії розробляли студенти 4 курсу заздалегідь і з неабиякою цікавістю.

Почесне право розпочати тиждень кафедри інформатики було надано студентам спеціальності "інформатика". Їх весела перерва не залишила байдужим нікого - ні викладачів, ні студентів. Тут були і цікаві конкурси веселих запитань, пантомім,а конкурс "Реп-батл" показав, що наші викладачі - розумні, талановиті, творчі. Те, як неперевершено вони читали реп із студентами, було просто незабутнім.

У вівторок привітали кафедру інформатики студенти-математики. Вони теж підготували веселі конкурси, а "Антиблондинки" покорили всіх своїм гумором. Всі присутні переконалися, що математики у нас просто таланти.

Естафету веселої перерви перейняли студенти спеціальності "фізика". Хлопці привітали жінок кафедри танцем, а дівчата у відповідь підготували для наших викладачів-чоловіків веселу сценку. Сміх, пісні, танці просто заполонили фізико-математичний факультет.

Упродовж тижня студенти активно готувалися: складали сценарії, підбирали музичні супроводи. І було помітним їх бажання зробити веселою не лише перерву, а й забезпечити весняний, святковий і незабутній настрій на весь тиждень.

Щиро дякуємо всім студентам за активну участь у проведенні веселих перерв. Хай ваші таланти будуть і надалі процвітати й радувати всіх.

 

Для перегляду відео , будь-ласка, введіть на головній сторінці ім'я користувача та пароль або зареєструйтесь

 

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить