kafinfo КАФЕДРА ІНФОРМАТИКИ

 

Конкурс відеороликів «Ми на педагогічній практиці»

 

Одним із планових заходів на тижні інформатики став конкурс відеороликів під назвою «Ми на педагогічній практиці», що відбувся у вівторок, 27 березня 2012 року. Студентам 3, 4 та 5 курсів було заздалегідь запропоновано віддзеркалити аспекти своєї педагогічної практики в школі у вигляді відео-сюжету. Незважаючи на те, що третій курс був на своїй практиці лише один тиждень, при чому ця практика була пасивною, на конкурс було представлено дві роботи від академічних груп 3мі та 3іа. В своїх роботах третьокурсникам вдалося передати всю атмосферу шкільного життя учнів та вчителів, а також показати свою причетність до цієї атмосфери. Також хочеться відмітити небайдужість до конкурсу студентів академічних груп четвертого курсу фізико-математичного факультету: 4іа, 4ім, 4фі-4фм, 4мі та 4мф, що порадували усіх своїми неординарними і різносторонніми ідеями, оригінальністю, різноплановістю та високим рівнем креативності представлених робіт. У студентів четвертого курсу педагогічна практика була 5 тижнів, вони готувалися, вчилися та проводили свої уроки, виховні заходи, фіксуючи їх на відео та фото камери, і це надало їм змогу більш ретельніше підійти до створення відеоролику. До речі, цілком позитивно сприйняли ідею створення відеоролику учні та учителі шкіл, в яких проходили практику наші студенти, та разом з ними прийняли активну участь у створенні відеоролику.

Нажаль, від студентів п'ятого курсу було отримано тільки одну конкурсну роботу. Група 5мі постаралася за решту груп п'ятикурсників відстояти честь випускників, і це їм вдалося. Всім іншим групам п'ятого курсу хочеться побажати в подальшому бути активними учасниками творчих заходів із своїми майбутніми вихованцями.

Оцінювання конкурсних робіт проводило компетентне журі з викладачів кафедри інформатики та члени «Спілки молоді» факультету за наступними критеріями: оригінальність сценарію та наявність сюжетної лінії, оригінальність та виразність візуального представлення, точність та якість мови й стилю оформлення, доцільність використання спецефектів та якість музичного супроводу.

Обрати переможців у тій чи іншій номінації виявилося нелегко. Вже після перегляду всіх роликів відбулися запеклі дебати, щоб дійти згоди у розподілі номінацій.

За даними «Академії кіномистецтва кафедри інформатики» перемогу у номінаціях здобули наступні академічні групи:

Номінація «Краща музика» - 4мф, «Мінімальний бюджет» - 3мі, «Кращий дебют» -3іа, «Кращі візуальні ефекти» -4фі, «Кращий репортаж» -4іа, «Кращій костюм і грим» -5мі, «Кращій анімаційний фільм» -4ім, «Кращій документальний фільм» -4ми, «Краща чоловіча роль» - Дмитро Слюта (група 4фі), «За визначний вклад у розвиток кіномистецтва» - Остапенко Людмила Петрівна, «Кращій фільм року» - 4фі.

Конкурс відеороликів «Ми на педагогічній практиці» став для нас приємним сюрпризом. Якщо чесно, ми не чекали таких емоцій, такого драматизму, .... Не чекали - і отримали. І результат нам дуже сподобався.

Усім студентам-конкурсантам кафедра інформатики висловлює подяку й бажає надалі творчих успіхів.

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить