kafinfo КАФЕДРА ІНФОРМАТИКИ

 

Інформатичний брейн-ринг

 

28 березня 2012 року в рамках проведення тижня інформатики відбувся ІІ Відкритий турнір з брейн-рингу серед студентів фізико-математичного факультету. Інформатичний брейн-ринг - змагання тих, хто прагне підвищувати свій освітній рівень і ерудицію у сфері інформаційних технологій, тренувати логічне мислення і кмітливість, дізнаватися цікавих подробиць про історію і творців сучасного цифрового світу.

Цього року в змаганні взяли участь шість команд, а саме: студенти 3, 4 та 5-го курсів кафедри інформатики, збірна кафедри фізики і збірна група студентів кафедри математики фізико-математичного факультету.

Під час гри команди вірно відповіли на 45 запитань, які охопили історичні відомості становлення і розвитку комп'ютерної техніки, специфічну термінологію сучасного інформаційного середовища, цікаві факти про інформацію і глобальну мережу. Всі питання з формулюваннями і відповідями були представлені у вигляді слайд-шоу, що використовувалося під час змагання, та озвучувалися ведучим. Час на пошук вірної відповіді на кожне питання був обмеженим і становив одну хвилину, проте на окремі питання команди правильно відповідали на перших секундах обговорення, адже в цій грі треба не тільки знайти правильну відповідь, а й випередити суперників. Подекуди виникали суперечливі моменти, коли декілька команд одночасно сигналізували про готовність відповісти на задане питання або коли відповідь команди не повністю була ідентичною тій, на яку очікували автори запитання. Для вирішення подібних ситуацій на допомогу приходили судді турніру, що входили до бригади арбітрів: за кожною з шести команд був закріплений суддя, який фіксував її відповіді, а головний суддя контролював роботу всіх шести команд. До речі, суддями були викладачі кафедри і представники спілки молоді фізико-математичного факультету.

За результатами змагань почесне шосте місце зайняли студенти 4 курсу кафедри математики, п'яте місце за інформатиками 2 курсу, четвертими стали магістри-інформатики, третє і друге місце з однаковою кількістю балів поділили між собою збірна студентів кафедри фізики і студенти-інформатики 4 курсу, а перше місце з абсолютним відривом від суперників посіли студенти 3 курсу кафедри інформатики.

Хочеться зазначити, що підготовка такого змагання - це творча колективна робота викладачів кафедри інформатики, яким вдалося не просто «просіяти» те, що є в Інтернеті, а й згенерувати власні оригінальні питання для студентів. Сподіваємося, що наші напрацювання стануть у нагоді майбутнім учителям при проведенні аналогічних заходів.

 

Для перегляду фотографій, будь-ласка, введіть на головній сторінці ім'я користувача та пароль або зареєструйтесь

 

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить