kafinfo КАФЕДРА ІНФОРМАТИКИ

 

Конкурс «Fort Boyard»

 

Головною подією цьогорічного тижня інформатики була нова задумка викладачів кафедри - конкурс «Fort Boyard», який було проведено 29 березня 2012 року. У конкурсі приймали участь чотири команди: дві від груп 2ІА, 3ІА та дві збірні від груп 4ІА, 4ІМ і груп 1ІА, 5І, 5ІА, 5ІМ. Кожна команда складалася з 6 учасників.

За умовами конкурсу учасники мали пройти чотири випробування, підготовлених для них викладачами в чотирьох лабораторіях кафедри.

Перше випробування - конкурс «Hard Driving», в якому учасники мали продемонструвати свої знання комп'ютера та його компонентів і виконати чотири підготовлені завдання на зборку системного блоку та материнської плати. Друге випробування - конкурс «Mind Mapping». Учасники мали опанувати незнайоме середовище для побудови відображення взаємозв'язків деяких об'єктів і виконати запропоновані завдання: на систематизацію можливостей мережі Інтернет, на відображення структури діяльності студента в університеті, на подання апаратного забезпечення комп'ютера. Третє випробування - конкурс «Intellect testing», де студенти мали виконати тести на вимірювання інтелекту. Четверте випробування - конкурс «Cyber show», що передбачав виконання логічних завдань на розробку алгоритму в незнайомому середовищі.

За перебігом змагань наглядав Хранитель часу, а Паспорту регулював переміщення команд за кімнатами: веселим дзвінком кожні 15 хвилин сповіщав, що настав час перейти в іншу кімнату до наступних випробувань.

На завершення конкурсу капітанів команд очікував ще один етап - конкурс «Captains вattle», де вони мали вивити свою кмітливість і додати балів до тих, що змогли заробити команди.

Після підведення остаточних підсумків переможцем було визнано команду групи 3ІА, яка й одержала подарунок від кафедри - можливість заробити додаткові бали з інформатичних дисциплін. Ці бали були сховані в повітряних кульках серед тих, що ззовні прикрашали аудиторії кафедри. За відведені 15 секунд студентам слід було знайти бали у розвішених по всій кафедрі повітряних кульках. Переможці виявилися спритними і змогли знайти 60 балів із 100. Радості не було меж, а головне - всі учасники змагань і всі уболівальники отримали задоволення від проведеного заходу.

 

Для перегляду фотографій, будь-ласка, введіть на головній сторінці ім'я користувача та пароль або зареєструйтесь

 

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить