kafinfo КАФЕДРА ІНФОРМАТИКИ

 

Веселі перерви

 

Кафедра інформатики уже третій рік поспіль є організатором «Тижня інформатики». Кожен із студентів з нетерпінням чекає конкурси та заходи які ретельно готуються для них. Започатковуються нові традиції та проводяться нові заходи, але не забувають і про вже улюблені веселі перерви. Відповідальність за них взяли на себе студенти четвертого курсу фізико-математичного факультету.

Ще до початку веселих перерв з самого ранку кафедра наповнюється святковим настроєм. Його створює оформлення території кафедри, яку прикрасили студенти першого курсу спеціальності «Інформатика».

Відкриття «Тижденя інформатики» є нелегкою справою, але з цим успішно впоралися студенти-інформатики. Їх акторська майстерність та винахідливість просто зачарувала всіх присутніх. Сценки, конкурси, пісні, аборигени, космонавти і навіть Вєрка Сердючка (Шевченко Святослав) із мамою - кого ми тільки не побачили і що не почули того дня! Студенти продемонстрували прекрасні акторські таланти і зірвали багато аплодисментів.

Наступного дня було потрібно не тільки підтримувати веселий настрій «Тижня інформатики», а ще й достойно зустріти випускників фізико-математичного факультету. Це зробили студенти-математики. Вони ще раз підтвердили свій статус «найбільш танцювальних студентів» факультету, і глядачі аж пританцьовували разом із ними. До цікавих конкурсів були залучені як студенти, так і викладачі, і без винагороди та оплесків ніхто не залишився.

Відповідальними за третій день були студенти-фізики, і виявилося, що і вони талановиті, частушки співати вміють, а запальну бабусю у виконанні Ковтуненка Андрія ще довго будуть пам'ятати присутні веселої перерви. Та бабуся і знання перевіряла з інформатики, і подарунки дарувала, і настрій підіймала. А допомагали їй дівчата, які підготували веселий КВН.

Веселі перерви є не лише доброю традицію «Тижня інформатики», а й тією сценічною площадкою, де студенти можуть показати і свої таланти, і знання інформатики. Щиро дякуємо всім студентам за активну участь у проведенні веселих перерв, завдяки яким свято тижня набуло розмаху і лунало далеко за факультетськими межами.

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить