kafinfo КАФЕДРА ІНФОРМАТИКИ

Тиждень інформатики 2014 мав дуже насичену і захоплюючу програму. Протягом тижня було проведено цілу низку різноманітних «конкурсів». Викладачі і студенти проробили немалу роботу і доклали максимум зусиль для того, щоб майже кожен студент міг себе проявити. Напередодні завершення такого свята був проведений новий для всіх конкурс під назвою «Інтернет-кав’ярня», де студенти мали змогу повідомити усім присутнім про можливості мережі Інтернет, а саме Інтернет-сервіси.

Серед них були дуже різні і захоплюючі, які були присвячені обробці музики, фото, вивченню англійської мови, подорожі по світу і так далі. До роботи були залучені не тільки студенти фізико-математичного факультету, а й факультет початкових класів. Учасники розробили презентації, в яких розкрили сутність і принцип роботи обраного Інтернет-сервісу. Також було журі з викладачів та звичайних студентів, які як справжні відвідувачі кафе мали особисте меню з назвами Інтернет-сервісів, що виступали у ролі страв і мали бути оцінені. Були представлені наступні роботи:

1.Момонт Анастасії (2ПК) «Замовлення квитків на концерти, кіно, театр» .

2.Либідь Олени (2ПК) «Аніматор». Інтернет сервіс, який присвячений створенню анімованих мультиків або дитячих презентацій

3.Вишник Ольги (2ПК) «GeoGuessr – освітня гра на Google Maps»

4.Живцової Ольги (2ПК) «Сервіс JigsawPlanet»

5.Ярмошко Світлани (2ІА) «Сервіс, присвячений вивченню англійської мови LinguaLeo»

6.Андренко Тетяни (2ПК) «LearningApps»

7. Сировацької Євгенії (2ПК) «Lego»

8.Літкевич Ірини (2ІА) «AudioTag.info»

9.Бубнової Катерини (2ПК) «The most popular online photo editor PIXLR»

10.Терещенко Дар’ї (2ІА) «GIF - аніматор»

11.Сапенко Анни (2ІА) «Інтернет-сервіс VideoScribe»

Усі презентації представлені на спеціально створеній стіні padlet.com. Адреса: http://ru.padlet.com/wall/internet-cafe

Після виступу кожного з учасників конкурсу суддям було запропоновано виставити оцінки і в кінці проголосити результати. Як після будь-якого конкурсу, переможцям були вручені призи у вигляді маленьких книжечок на згадку про їх успіхи. По завершенню, учасники і присутні мали змогу відвідати солодкий стіл, який був оформлений з метою максимального відчуття Інтернет-кавярні. Організаторам це вдалося. Атмосфера була дуже приємною і теплою.

 

DSC_0855 DSC_0855