kafinfo КАФЕДРА ІНФОРМАТИКИ
Традицією в нашому університеті є щорічне проведення предметних тижнів, зокрема тижня інформатики. Це розвиває творчі та інтелектуальні здібності студентів– самостійність та наполегливість, виховує вміння працювати в групах, почуття відповідальності.
Першою подією, що відкрила тиждень інформатики стала науково-дослідницька конференція під гаслом «Інформатика єднає», в якій брали учаасть студенти 1-го курсу фізико-математичного факультету.  Завдяки заходу доповідачі змогли проявити себе як творчі, зацікавлені інформатикою студенти. Учасниками конференції були такожстаршокурсники та викладачі, які були уважними слухачами та критиками.
Сьогодні практично неможливо уявити сферу діяльності людини, в якій би так чи інакше не використовувалися інформаційні технології. Інформатика навколо нас. Саме тому першокурсники і розповіли нам, яким чином вона пов’язана з життям людей. Усі ми знаємо, що 21 століття – століття 3D революції. Це дуже важливий та суттєвий крок у розвитку інформатики. Про 3Dпринтери в медицині та архітектурі розповіли нам студентки 1-го курсу групи 1-ІА Ракуса Юлія та Лустенко Ірина. Дуже цікаву доповідь представила Карабут Вікторія, студентка 1-ІА групи. Вона розповіла про світове визнання досягнень інформатики.
Поринути в чарівний, фантастичний світ чудес і високих технологій, втілити свої мрії в реальність нам допоможе Розумний Дім з інтелектуальною системою управління.Про майбутнє, яке вже на порозі, розповіли студентки 1-го курсу 1–ІА групи Бобриньова Катерина та Шигимага Валерія.
Організатором конференції була наш викладач доцент Яциніна Н.О. Їй вдалося не тільки створити невимушену атмосферу на конференції, а й допомогти нашим першокурсникам зробити перший крок у студентську науку. Доповіді всіх учасників конференції були емоційними, цікавими таяскравими, кожна супроводжувалась презентацією, відеодемонстрацією. Автори впевнено відповідали на запитання присутніх, вступали в діалог з аудиторією.Свято відбулося!