kafinfo КАФЕДРА ІНФОРМАТИКИ

Традиційно на екваторі тижня інформатики вже в сьомий раз було проведено інформатичний брейн-ринг. Незалежне висококваліфіковане журі з викладачів кафедри а також автоматизована комп’ютерна система фіксації відповідей учасників гарантувала чесне та об’єктивне оцінювання. Питання, традиційно, були різноплановими за змістом й охоплювали історичний аспект розвитку інформатики та цифрових технологій, цікаві факти зі світу Інтернет речей, новинки hi-tech, «інформатичні» стоп-кадри кіно. Вперше в турнірі прозвучало питання: «Що в чорному ящику?».

«Згадати все…» – саме таким девізом цьогорічного турніру ведучий привітав найрозумніших та найкмітливіших учасників – студентів фізико-математичного факультету, які об’єдналися у шість команд: «математики 2 курсу», «інформатики 1 курсу», «інформатики 2 курсу», «інформатики 3 курсу», «інформатики 4 курсу» та збірна математиків та інформатиків 2-3 курсів. В запеклій та напруженій боротьбі кожне слово у відповідях команд було «на вагу золота» і визначало правильність наданої відповіді. За результатами інформатичного брейн-рингу 2016 року серед студентів почесне ІІІ місце здобула збірна команда математиків та інформатиків 2-3 курсів, на ІІ місці міцно закріпилася команда інформатиків 2 курсу, а беззаперечними чемпіонами стала команда інформатиків 3 курсу.

«Згадай, що буде…» – девіз цьогорічного брейн-рингу для школярів, який об’єднав шість команд з різних шкіл м. Харків: команда десятикласниківгімназії № 116, дев’ятикласники 124 школи, команда десятикласників 4 педагогічного ліцею, команда десятикласників 58 школи, команда дев’ятикласників 47 гімназії, збірна команда учнів 9 та 11 класів 142 школи. Креативні та ґрунтовні варіанти відповідей учасників на заплутані та подекуди складні запитання подарували всім присутнім шквал позитивних емоцій та вражень. За результатами змагання ІІІ місце здобула команда дев’ятикласників 124 школи, ІІ місце завоювала команда дев’ятикласників 47 гімназії, а чемпіонський титул цьогорічного інформатичного брейн-рингу серед учнів виборолакоманда десятикласників 58 школи. Висловлюємо щиру подяку вчителям інформатики, що підготували та привели команди учнів на брейн-ринг: Соловйовій Ользі Костянтинівні (Харківська гімназія № 116), Черновій Ларисі Леонідівні (ХЗОШ № 58), Літвіновій Ользі Василівні (ХЗОШ № 124), Пономарьовій Наталії Олександрівні (ХЗОШ № 142), Гриневич Анні Ігорівні (Харківська гімназія № 47), Жариковій Надії Олександрівні (Харківський педагогічний ліцей № 4). Вітаємо всіх учасників, переможців та організаторів цьогорічного турніру. До зустрічі на інформатичному брейн-ринзі 2017!