kafinfo КАФЕДРА ІНФОРМАТИКИ

 

Тиждень інформатики

 

Tyzhden_informatyky_Kafedra

 

З 21 по 25 березня 2011 року в університеті відбулося традиційне щорічне свято інформатики. На цей раз тиждень був особливий: кафедра інформатики святкує срібний ювілей. Заснована в університеті наказом ректора від 12 липня 1986 року, кафедра за роки свого існування виступила автором багатьох ініціатив всеукраїнського рівня. А ювілей - це момент істини, коли перевіряється цінність зробленого і виставляється курс на нові цілі.

Можна відверто сказати, що тиждень інформатики був успішним, кожний його день був насичений подіями, і кожний захід пройшов з аншлагом. Активність і ініціативність студентів і викладачів надали тижню глибини, змістили акцент з розваг на змагання у творчості, в ерудиції, у досконалості володіння комп'ютером.

Кожен день тижня позначився проведенням змістовних заходів:

З першого дня тижня весняний настрій на факультеті підтримували студенти 4 курсу всіх спеціальностей, які проводили біля кафедри інформатики веселі перерви. Було все - пісні, танці, гуморески, а ще й командні змагання між студентами і викладачами кафедри інформатики, де викладачі довели свою готовність не поступатися студентам ні в репі, ні в танцях, ні в іграх, ні в гуморі.

Завершився тиждень урочистим концертом. Із срібним ювілеєм кафедру тепло вітали колеги і гості - декан факультету психології і соціології Волкова О. Г., завідувач кафедри загальної педагогіки Золотухіна С. Т.

Пролунали й минули п'ять гарячих днів, а ми вже замислюємося над тим, як зробити тиждень-2012 ще кращим і змістовнішим.

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить