kafinfo КАФЕДРА ІНФОРМАТИКИ

 

Тиждень інформатики

 

З 26 по 30 березня 2012 року в університеті з великим успіхом пройшов традиційний щорічний тиждень інформатики. Великим - тому що за 5 напружених днів вдалося реалізувати багато нових і цікавих заходів, які додали драйву і студентському, і викладацькому життю.

Ми зберігаємо традицію і щодо поєднання наукового, навчального та розважального спрямувань у проведенні тижня інформатики, і щодо максимального охоплення контингенту студентів, як вивчають інформатику або цікавляться інформаційними технологіями, і щодо неповторності кожного тижня, раз від разу оновлюючи цей захід і ідейно, і змістовно, і організаційно.

Кожний день тижня-2012 був насичений різними подіями.

• Понеділок - традиційне відкрите засідання англомовного дискусійного клубу "Science around us".

• Вівторок - конкурс відеороликів серед студентів старших курсів "Ми на практиці".

• Середа - інформатичний брейн-ринг з участю команд студентів всіх курсів.

• Четвер - головна подія тижня - конкурс "Fort Boyard", вдала спроба сконцентрувати п'ять конкурсів в одному і запропонувати студентам 20 різнопланових завдань, частина з яких у свою чергу інтегрували низку завдань з поступовим ускладненням.

• П'ятниця - круглий стіл "Інтернет-технології в освіті", проведений у форматі справжнього круглого стола з активною участю студентів, які поділилися своїм баченням найближчого майбутнього освіти.

Веселий весняний настрій на факультеті підтримували студенти, які організували веселі перерви на майданчику біля кафедри. Танці, пісні, гуморески, командні змагання збирали багато глядачів.

Підводячи підсумки тижня, можна із задоволенням констатувати, що інформатика об'єднує покоління: те, що здавалося цікавим викладачам, які готували конкурси, виявилося таким і для студентів, і всі ми разом були і уболівальниками, і учасниками, і організаторами, і артистами, і відповідальними за успіх подій тижня.

Тиждень інформатики - 2012 завершено, але ми вже замислюємося над тим, як зробити наступний тиждень ще кращим, додати новацій, вразити студентів несподіванками. Сподіваємося, так і буде, адже фантазії нам не бракує!

 

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить