kafinfo КАФЕДРА ІНФОРМАТИКИ

 

Виставка стендів «Цікава інформатика»

 

22-26 березня в рамках тижня інформатики відбулася виставка стендових матеріалів на тему «Цікава інформатика», підготовлених студентами першого курсу спеціальностей «інформатика - англійська мова» та «інформатика - математика».

Це була перша спроба публічного виступу наших першокурсників, які фактично тільки розпочали вивчати університетські дисципліни професійного циклу і мають невеликий досвід виконання індивідуально-дослідних завдань.

До дорученої справи студенти віднеслися дуже відповідально і сумлінно. Вони самостійно вибрали теми для своїх стендів і, на відміну від старшокурсників, завчасно розпочали роботу із збирання матеріалів. За виставку стендів кафедра могла не хвилюватися: все було готово за тиждень до відкриття виставки.

Питання здоров'язберігаючих технологій роботи з комп'ютером посіли центральне місце на виставці. Найбільшу увагу відвідувачів виставки привернув стенд, присвячений техніці безпеки при роботі за комп'ютером. На цьому стенді можна було побачити записані в ілюстративній формі правила поведінки, яких слід дотримуватись школяреві під час роботи за комп'ютером. На стендах «Кабінет інформатики» та «Вправи при роботі за комп'ютером» було представлено інформацію про основні вимоги до кабінету інформатики та його оформлення, а також наведено вправи, до виконання яких доцільно залучати учнів під час їх роботи в кабінеті, щоб запобігти стомлення очей, зняти надлишкове напруження м'язів рук і шиї.

Стенд «Правила безпечної роботи в Інтернеті» був присвячений висвітленню тих основних загроз, що виникають при роботі в мережі Інтернет, і рекомендацій щодо їх уникнення.

Один із найбільш цікавих і якісно оформлених стендів - «Засоби створення графічної інформації». На ньому було розміщено інформацію про системи комп'ютерної графіки, їх переваги та недоліки, способи кодування графічної інформації, а також формати графічних файлів.

Окрім того, першокурсники підготували стенди з практичними матеріалами щодо роботи в MS Office - «Word», «Гарячі комбінації клавіш», а також з відомостями про діячів у галузі інформатики.

Протягом тижня інформатики зміст стендів прискіпливо вивчався студентами й викладачами факультету. Протягом тижня відбувалося таємне голосування на визначення кращого стенда серед представлених на виставці, в якому взяли участь понад 100 осіб. В останній день тижня інформатики скриньку з бюлетенями нарешті було відкрито. Варто зазначити, що кожний бюлетень прикрашала емблема кафедри, розроблена студентом-першокурсником групи 1ІА Сергієм Сальниковим. За результатами колективного голосування було визнано кращим стенд «Техніка безпеки», який підготувала група 1ІМ.

Стендовий дебют наймолодших інформатиків фізико-математичного факультету можна визнати цілком вдалим. Так тримати, першокурсники, будьте успішними і в навчанні!

 

Комментарии  

 
#2 admin 21.07.2010 10:51
На жаль, виставити ці стенди на сайт не можливо
Цитировать
 
 
#1 17.07.2010 19:02
Дуже б хотілося побачити ці стенди.. Висвітліть будь ласк на сайті, якщо це можливо
Цитировать
 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить