kafinfo КАФЕДРА ІНФОРМАТИКИ

 

Веселі перерви

 

На фізико-математичному факультеті проходив тиждень інформатики. Хоч тиждень проходив вперше на факультеті, але складалося враження, що це вже давня традиція.

Організатори тижня інформатики подбали про те щоб кожен день проходив цікаво і яскраво, і можна із впевненістю відмітити що це їм вдалося. Тиждень інформатики задовольняв смаки самих вибагливих студентів. Кожного дня нас радували цікаві, веселі перерви, конкурси, майстер-класи, вікторини.

Із самого ранку студенти стали прикрашати кафедру, кольоровими кульками, висловами про інформатику, плакатом із зображенням  тигра, на честь того, що кафедра була заснована саме в рік тигра. Свято відкрили студенти 4 курсу групи інформатика-математика. Ними була проведена весела перерва. Сценарій розробляли всі гуртом, і до її проведення залучилися і інші групи. І ось коли вже мікрофони були налаштовані, всі зібрались і розпочалася весела перерва. Ідея сценарію полягала у представлені кафедри юною дівчиною, яка готується до свого 25-річчя. І ось студенти уявили, що вона вирішила знайти собі коханого на факультеті. Були представлені різні побачення з різними кафедрами, а саме, фізики, математики, педагогіки. Серед учасників було помітне хвилювання, адже хотілося, щоб все пройшло як найкраще. Завдання гідно відкрити тиждень інформатики було виконано на піднятій та веселій ноті. Наприкінці перерви слово надали завідувачу кафедри інформатики Білоусовій Людмилі Іванівні. Вона привітала всіх з відкриттям тижня інформатики.

На наступний день естафету свята отримали студенти 4 курсу спеціальності «інформатика - англійська мова». І ця весела перерва не розчарувала всіх присутніх. Дівчачий колектив групи представив цікаві гумористичні сценки, пов'язані із інформатикою. Студенти зуміли не залишити нікого байдужим до свята. Все більше й більше охочих приходило поглянути на веселу перерву. Весела музика, усмішки виступаючих та оточуючих супроводжували перерву постійно.

У середу фізико - математичний факультет іще раз довів, що ми святкувати вміємо і любимо.  Група 4 курсу спеціальності «математика-інформатика» виступили на всі «5». У той день весь факультет співав і підспівував на веселій перерві. Із задоволених облич присутніх було зрозуміло одне: тиждень інформатики не проходить даремно і втягує всіх у вир своїх подій. Артистична гра студентів, веселі пісні лунали на весь фізико-математичний факультет.

І ось нарешті ми дочекались четверга, і майстер - клас вже з проводив наш 5 курс. Весь день був під керівництвом наших найстарших студентів. Ними було представлена весела вікторина з інформатики. У ній  брали активну участь як студенти, так і викладачі. Ведучі вдало підібрали питання з інформатики.

За тиждень вже всі звикли до веселощів на перервах, пісень, сценок і обговорювали найкращі їх моменти. Здавалося, кінець тижня, усе цікаве було проведено і показано, але ні - залишилося підвести лише підсумки, і ось -фотографія на пам'ять, з головними дійовими особами тижня і керівництвом, і завершальна весела перерва із врученням призів, нагородженням найдостойніших і фінальною піснею.

Кожен день був насиченим і незабутнім. І в першу чергу потрібно сказати велике дякую нашим викладачам з кафедри інформатики. Від імені всіх студентів ми дякуємо вам за такий цікавий, веселий, інформаційний та незабутній тиждень. Бажаємо вам вдячних студентів, таких веселих перерв і пар, як були на цьому тижні. Дякуємо вам, що постійно поруч з нами,  здоров'я вам і творчих злетів, і нехай кожен день проходить лише з усмішкою!!!

Комментарии  

 
+3 #2 Суков Максим 18.04.2010 11:56
Потому что автор - чуть ли не лучший студент нашего потока))
Цитировать
 
 
#1 Sasha 16.04.2010 08:08
Стаття мені сподобалася, автор дуже вдало підібрав слова, щоб відобразити наші враження від проведеного тижня інформатики.
Цитировать
 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить